Фестивалі:
«Ми створюємо традиції» – це філософія, яка виникла у витоків створення виноробні «Колоніст». Традиційно на виноробні відзначають три фестивалі щорічно в с. Криничне, Болградський район, Одеська область. Ці фестивалі проводить особисто власник і засновник виноробні «Колоніст» Іван Плачков.

Свято «Трифон Зарізан» 14 лютого (можливий зсув дати на кілька днів раніше чи пізніше)

Це свято на честь християнського священика Трифона, якого стратили в Нікеї в 250 році. Згідно з легендою, в день страти на всі виноградники країни напали комахи і виноградарі закликали святого Трифона захистити їх.
За традицією в цей день (14 лютого) підрізали лозу, щоб восени отримати великий урожай, тому святого Трифона в Болгарії і називають Зарізан (Підрізаний). Зараз День Святого Трифона святкують не лише виноградарі, а й садівники, городники і власники винних таверн.
Традиція святкувати Трифон Зарізан була відроджена в с. Криничному родиною Плачкових. У цей день Іван Плачков запрошує всіх виноробів регіону, європейських фахівців, сомельє, рестораторів і здійснює першу символічну обрізку виноградної лози. Цей процес проходить у супроводі етнічної болгарської музики і танців. Перша обрізка лози освячується православною церквою, після чого в дегустаційній залі виноробні Колоніст накривається святковий обід і проводяться невеликі майстер-класи з виноробства або презентації від зарубіжних колег. Це свято завжди несе в собі не тільки символічний характер, але так само інформаційно-просвітницький (обмін досвідом між українськими та зарубіжними виноробами, піднімаються актуальні питання виноробної сфери, проводяться майстер-класи та презентації).
Свято розраховано один день. Програма святкування уточнюється за місяць.
Потрапити на святкування «Трифон Зарізан» можна за попередньою заявкою за тел. (044) 499-40-22.

Свято «Георгієв день» 6 травня (можливий зсув дати на кілька днів раніше чи пізніше, залежно від державних вихідних, на початку травня)

Для балканських народів День Святого Георгія є одним з найурочистіших національних свят, яке знаменує початок літа. У цей день вся родина збирається за святковим столом, на честь Святого Георгія забивається ягня і запікається в печі. Пропонуємо розділити це сімейне свято з ТМ Колоніст.
До цього святкування приурочений ексклюзивний продаж колекційних вин з особистої колекції засновника і власника виноробні Івана Плачкова, де він представляє вінтажі вин, яких вже немає в продажу або унікальні вина, випущені лімітованим тиражем.
У програмі святкування:

 • Обід з традиційних страв болгарської кухні;
 • Екскурсія по виноградниках, знайомство з місцевим терруаром;
 • Відвідування виробництва «Колоніст», вивчення технології виготовлення сухих вин;
 • Дегустація вин в камінній залі,
 • Вечерю з традиційних страв болгарської кухні.
 • Ексклюзивний продаж кращих вінтажів «Колоніст» з особистої колекції Івана Плачкова.

Свято розраховане на один день. Програма святкування уточнюється за місяць.
Відвідати святкування «Георгієв день» можна за попередньою заявкою за тел. (044) 499-40-22.

Фестиваль молодого вина
 
«Свято збору врожаю» з 16 серпня по 20 вересня

У ці дні Колоніст відкриває сезон збору врожаю. У вас з’явиться унікальна можливість взяти участь у зборі врожаю, подавити виноград босими ногами під запальну музику, скуштувати свіжовичавлений виноградний сік і познайомитися з колоритною болгарської культурою, випити справжнього молодого вина, яке буває тільки 1 раз на рік в цей період.
З 16.08 по 20.09, щосуботи для попередньо сформованої групи о 9:00 відправлятиметься автобус з ж / д вокзалу м Одеси (вул. Середньофонтанська).
О 13:00 приїзд на виноробню Колоніст, початок «винних гулянь»:
(Ті, хто приїде на своєму авто, можуть підключитися до всієї групи о 13:00 на виноробні Колоніст)

 • Обід на винограднику з національних бессарабських страв;
 • Збір врожаю;
 • Кожен бажаючий зможе самостійно подавити зібраний власноруч врожай під музику з відомого фільму з Адріано Челентано «Приборкання норовливого»;
 • Екскурсія по виноробні;
 • Дегустація молодих вин і вин попередніх врожаїв;
 • Вечеря в камінному залі з національних бессарабських страв;
 • Ночівля в готелях м. Ізмаїл;
 • У неділю о 10:00 виїзд до м.Одеси.

Група формується попередньо до планованої дати. Записатися в групу можна за телефоном (044) 499 40 22.

Можливе відвідування виноробні з понеділка по п’ятницю в цей період за попередньою домовленістю (корпоративне відвідування або група від 15 осіб) за тел. (044) 499 40 22.