Сімейна колекція:

 ««Ми бажаємо, щоб наше вино стало

частиною долі його шанувальників»

fam_kol_1www.kolonist.com.ua 

    +38 (044) 499-40-22

​Шановні друзі та поціновувачі!

fam_kol_2

Ексклюзивний, Ваш власний родинний Private Label, втілений у відбірному витриманому вині, неодмінно стане у нагоді як повсякчас, так і в особливі моменти Вашого життя!

«Колоніст» має за честь презентувати унікальний і єдиний в Україні проект, що дозволить Вам придбати та закласти в погребах виноробні “Колоніст” високоякісне вино врожаю 2014 або 2015 року у власному дубовому барріку.

Суть проекту полягає в наданні можливості Вам та вашій родині стати власником колекції сухого вина, що завдяки витримці в дубовому барріку набуде витонченості, повноти та благородства.

Для створення таких вин ми використовуємо барріки французьких виробників SEGUIN MOREAU, ARTIZANA, VICARD, DAMY,  виготовлених зі 100-літнього французького черещатого дуба.

Баррік для витримки сухих вин вміщує 225 літри, що складає 290 пляшок вина, які можуть бути оформлені за Вашим індивідуальним дизайном.

Загальна вартість проекту становить 100 000 грн.

Для початку нашої співпраці в рамках проекту достатньо внести авансовий платіж за баррік, що еквівалентний 1000 $.

Компанія надає можливість зберігати Вашу колекцію на протязі 5 років в спеціально оснащених винних підвалах з контрольованою температурою, аби в будь-який момент Ви мали можливість забрати необхідну кількість пляшок.

Для витримки у барріку ми пропонуємо благородні вина сортів Мерло, Каберне, Шардоне та ассамбляж Каберне-Мерло врожаю 2014 або 2015 року, вирощених на східному узбережжі найбільшого в Україні, прісноводного озера Ялпуг,  виплеканих під щедрим сонцем Придунайської Бессарабії.

fam_kol_3

Природа щедро нагородила край, створивши на цій землі унікальний терруар, а дбайливі руки виноградарів разом з засновником виноробні Іваном Плачковим та французьким консультантом-енологом Олів’є Дога  втілюють її дари в яскравих винах найвищого ґатунку.

Ставши власником барріку, Ви отримаєте Сертифікат на володіння вінтажем найвищої категорії.

Якщо, ознайомившись з інформацією про проект, Ви ще маєте сумніви, що саме зараз час закріпити родинні цінності власним благородним вином, порадьтесь з родиною. Найближчі люди напевне допоможуть Вам прийняти вірне рішення.

Немає сумніву, що, відкорковуючи чергову пляшку вашого ексклюзивного вина, Ви відчуєте невимовну гордість та задоволення від вдало реалізованого спільно з ТМ «Колоніст» проекту!

Для здійснення замовлення, можна зателефонувати за вказаним телефоном

   (тел. +38 (044) 499 40 22) або надіслати листа на електронну адресу office@kolonist.com.ua.

fam_kol_4

Щиро Ваш